Ediola Braha, e cila mori mandatin që la Vangjel Tavo i LSI-së dhe Aurora Mara po e LSI-së, janë dy nga deputetet që shihen vazhdimisht në shoqërinë e njëra-tjetrës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gjatë pushimit në seancat parlamentare, dy zonjat shihen më së shumti në bar duke pirë kafe dhe duke biseduar me njëra-tjetrën.

Njëra vjen nga Veriu i Shqipërisë dhe tjetra nga Jugu dhe i bashkon logoja e partisë ku ato ishin zgjedhur për të qenë në listat për deputete.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb