TIRANE– Deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu përmes një statusi në ‘Facebook’ e cilëson kryeministrin Edi Rama si kapon e të gjithëve. Sipas Klevis Balliut, refuzimi i Rames për dorëheqjen e tij tregon qartazi se Saimir Tahiri është një ‘peshk’ i vogël.

Statusi i Klevis Balliut:
Te nderuar bashkatdhetar,
Refuzimi i Rames per dorëheqjen e tij tregon qartazi se Sajmir Tahiri është një peshk i vogël.
Edvin Kristaq Rama, IL CAPO DEI CAPI duhet te qëndrojë kryeministër per te mbrojtur veten e tij, por mbi te gjitha strukturën qe ka ngritur vet ai.
Ky baron i krimit mendon se me propagandat Staliniste dhe parat e droges do te munde te blej dhe te genjej Shqipetaret.
Si shqiptar ndjehem i fyer qe kryeministri ne ikje na di kaq te paditur.
Si demokrat, ndjehem i frymezuar qe me ne fund ka nje shpres qe me ne fund do te arrestohen edhe te pa arrestueshmit si Tahiri.
Duhet te jemi te qarte dhe vigjilente se Sajmir Tahiri eshte nje vize ne 100000 tone kokaine eshte nje cigare ne 100000.
Tonelata eshte IL CAPO DEI CAPI (Edvin Kristaq Rama)
Zoti e bekofte Shqiperine dhe te gjithe Shqipetaret kudo qe jane.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: