Deputeti Lefter Maliqi, gjatë një debati në emisionin ‘Opinion’ ka paralajmëruar këshilltarin e kryeministrit Edi Rama, analistin Baton Haxhiu se do të ketë të njëjtin fund si ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri.

Sipas Maliqit edhe Batonin do ta shesë Rama, njëlloj siç ka bërë me të gjithë miqtë e tjerë.

“Baton të njoh shumë mirë unë ty. Dhe po të them që edhe ti do të përfundosh si Saimir Tahiri’, tha Maliqi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb