Deputeti opozitar në Kuvendin e Kosovës, Bekë Berisha, edhe njëherë ka dëshmuar se është i dhënë pas sporteve, sidomos atyre ekstreme.

Në rrjete sociale, Berisha ka publikuar një video ku shihet se si lehtësisht ngre në ajër gomat e makinave, të madhësive të ndryshme.

Deputeti shihet mjaft në formë, e lë të nënkuptohet që edhe pse pjesë e Kuvendit, e një profile tjetër, sportin, nuk e lë mënjanë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb