Policia italiane ka vënë në pranga 31-vjeçarin shqiptar për trafikim të lëndëve të drogës.

Mediat italiane raportojnë operacioni policor u zhvillua pranë banesës ku dyshohet se ishte e shpërndarësit të drogës. Gjatë kontrollit u gjet edhe kokainë dhe një shumë parash.

Ndërkohë dera e banesës ishte e blinduar me një tub çeliku e mbushur me çimento, po ashtu kanë tentuar të bllokonin xhamat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb