TIRANE

Moderatorja Roza Lati prej kohësh ka shprehur deshirën për t’u përfshirë në industrinë muzikore dhe duket se shumë shpejt do të vjië dhe kënga e saj e parë.
Së fundmi, Roza ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj dhe dikush e ka pyetur se kur do të dalë kënga e parë.

Moderatorja ka zbuluar se ka dëshirë që këtë projekt muzikor ta publikojë gjatë muajve të verës dhe shprehet e bindur se do ju pëlqejë të gjithëve.

“Këngën dua ta nxjerr këtë verë. Kjo është dëshira më e madhe që kam për momentin, do ju pëlqej shumë jam e bindur!”, ka treguar Roza.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: