Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, në një reagim në “Facebook” shprehet se përkeqësimi i situatës ekonomike dhe varfërimi i shqiptareve ka vetëm një përgjegjës që sipas tij është kryeministri Edi Rama.

Statusi:

Përkeqësimi i situatës ekonomike, financiare dhe sociale të vendit, rritja e skajshme e varfërisë së qytetarëve shqiptarë ka vetëm një përgjegjës.

Edi Rama nuk ka më asnjë justifikim për këto dështime skandaloze dhe marramendëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: