Nënkryetari i LSI Petrit Vasili, ka ironizuar diskutimet e zhvilluar mes mazhorancës dhe opozitës për presidentin e ri.

Në një reagim në Facebook, Vasili shkruan se ‘debilat e dobishëm’ u kthyen në ‘debilë njëpërdorimsh’.

Statusi:

Nga debilë te “dobishem” ne thjesht debilë njeperdorimsh!

Estrada TaoRama – AliBasha kaq ishte.

TaoRama me ca marifete te trasha shtyu ca ore propagande me keta debilat e “dobishem”.

Tani TaoRama u kthye ne fis, u tregoi munxat dhe i zboi ashtu siç zbohen debilat njeperdorimsh.

Debilat e ” dobishem”, qe tani nuk i duhen as dreqit u kthyen thjesht ne debila totalē njeperdorimsh.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: