ELBASAN

BalkanWeb mëson detaje të reja nga djegia e automjetit gjatë natës në Elbasan. Një person i paidentifikuar ka thyer xhamin e përparmë të Marsel Karanxhës dhe më pas përdori edhe benzinë për të djegur automjetin.

Deri tani autori mbetet i paidentifikuar por është zbuluar se si ai dogji automjetin dhe Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb