KORÇA

Detaje të reja janë zbuluar nga grabitja e në banesën e kambistit në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se autorët ishin tre, të maskuar dhe me armë.

Njëri prej tyre u lëndua gjatë grabitjes dhe Policia e kapi, kurse dy të tjerët mundën të largohen bashkë me sasinë e konsiderueshme të parave.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb