MILOT

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e Ylli Ibrahimit në Milot të Lezhës. BalkanWeb mëson se 45-vjeçari është qëlluar nga dy persona me motor.
Ai është qëlluar me armë zjarri dhe është dërguar me urgjencë drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme teksa duket qartë se tashmë bëhet fjalë për një atentat dhe jo ngjarje aksidentale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb