KAMZA

Detaje të reja janë zbuluar nga sherri mbrëmjen e djeshme në Kamzë ku një 20-vjeçar mbeti i plagosur.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se Arbër Tafhasi dhe Erisjon Mema ishin në të njëjtin lokal mbrëmjen e kaluar dhe filluan të ofendoheshin me fjalë banale.

Më tej Tafhasi i ka bërë pritë Erison Memës që ishte duke ikur në shtëpi dhe e ka qëlluar me thikë disa herë.
Mema është në spital kurse autori 19-vjeçar është në kërkim nga Policia prej disa orësh.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb