KAMËZ

Një shpërthim i dyshuar me tritol ka ndodhur sot rreth orës 10:00 në Kamëz.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se pronari i makinës ku ndodhi shpërthimi është shtetasi Gjon Mema.

Mësohet se Mema është një person, që ka rekorde kriminale.

Ai kishte një dënim në Shqipëri për armëmbajtje pa leje. Mema, ndërkohë ishte dënuar edhe në Francë e Itali, për veprën penale “vjedhje me armë, me dhunë”.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: