MIRDITË

Fatmir Kolecaj i cili vrau veten ditë e sotme në Mirditë u rrethua nga Policia në banesën e tij dhe ai fillimisht hapi zjarr ndaj Policisë.

Mësohet se Kolecaj plagosi dhe një efektiv policie kurse më pas qëlloi dhe veten. Prej dy ditësh ai ishte në kërkim pasi vrau ish- gruan Esmeralda Filopatin dhe vëllain e saj Vledison Filopatin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb