DURRËS

20- vjeçari sirian i cili u gjet sot i vdekur në Durrës dyshohet se u vra por Policia ka reaguar me deklaratë zyrtare . BalkanWeb mëson se po hetohet pista e grabitjes pasi dyshohet se atij i kanë marrë 1 mijë- 2 mijë euro dhe gjatë përleshjes me grabitësit e kanë goditur me mjete prerëse dhe të forta.

Por ndërkohë Policia në njoftimin zyrtar pas këtyre dyshimeve thotë se siriani në fjalë ra nga kati i tretë dhe ndërroi jetë pas rrëzimit. Po ashtu atij iu gjetën dhe disa sende personale apo një telefon.

Ai strehohej gjatë pandemisë në ndërtesën e braktisur të ish- hotel ”Vollgës” teksa shoqërohej nga 3 shokë të tjerë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb