Detaje tronditëse vijojnë të zbardhen nga ngjarja e ndodhur në Këlcyrë, ku është përdhunuar një 19-vjeçare.

Gazetarja Brikena Metaj raporton për “BalkanWeb” se e reja është përdhunuar nga i dashuri i tij dhe shokët e këtij të fundit.

Siç raporton gazetarja Metaj për “BalkanWeb”, se ka qenë pikërisht i dashuri i të resë, një 18-vjeçar, që e ka kërcënuar vajzën me një video intime dhe më pas e ka përdhunuar bashkë me shokët e tij gjimnazistë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb