Deti në bregdetin e gjirit të Durrësit ka arritur në 5 ballë, por pavarësisht motit, amatorët e sërfit gjejnë gjithnjë mundësi të kënaqin shijet e tyre.

Përmes një videoje të siguraur për “BalkanWeb” nga gazetarja Klodiana Haxhiaj duken 2 serfistë që sapo kanë hyrë në ujë dhe po ushtrohen me këtë sport burrëror që kërkon guxim, kurajo dhe përgatitje fizike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: