Presidenti i Republikës Ilir Meta këtë fundjavë, ka zgjedhur që ta kalojë pranë detit. Ai ka zgjedhur Vlorën

Këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale ku ka shpërndarë një foto nga Lungomare dhe në sfond ka detin e trazuar për shkak të motit jo të mirë.

Meta shkruan “Vlora e bukur në çdo kohë”.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb