Një çift ka vendosur që ditën më të lumtur të tyre ta bëjnë edhe më madhështore duke përdorur helikopterin.

Kjo ka ndodhur në fshatin Zahaq të Pejës, ku dhëndri ka marrë nusen me helikopter.

Të pranishmit nuk mund ta humbisnin këtë rast pa bërë video, e cila është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale.

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: