Rëndësi të madhe Kombëtaret në kohën e fundit janë duke iu dhënë edhe fanellave.

Firma të mëdha Nike, Puma dhe Adidas gjithmonë mundohen të sjellin freski me modelet e reja për veshjet e Kombëtares.

Në top 10-të dy herë gjendet Italia, ndërsa nuk mungojnë as Portugalia, Gjermania e Franca, shkruan ‘Telegrafi’.

Fanellat e këtij kampionati nuk janë marrë parasysh, pasi Shqipëria do të mund të konkurronte lirisht.
Por ja cilat janë vlerësuar si dhjetë fanellat më të bukura të kampionëve evropiane.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: