Policia e Vlorës arreston në flagrancë shtetasin A.B., 47 vjeç, banues në fshatin Armen, Selenicë.

Mësohet se ai u arrestua pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, ndaj bashkëshortes së tij, për motive të dobëta.

Materialet iu referuan Prokurorisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb