Pak javë më parë një biznesmen, pronar i një hoteli në ishullin e njohur grek  Mikonos, u dhunua barbarisht nga një 31-vjeçar me qëllim për ta grabitur. më pas autori u larguar i ndihmuar një 32-vjeçar që po e priste në makinë.

Policia greke ka njoftuar sot se ka rënë në pranga 32-vjeçari, i cili rezulton me origjinë shqiptare, e po ashtu një emër i njohur për autoritetet në Greqi.

88889898878
88889898878

Ai i ka mohuar akuzat në polici, ndërsa mediat greke raportojnë se nga hetimet u gjet dhe u sekuestrua makina me të cilën largoi autorin 31-vjeçarari pasi dhunoi biznesmenin.

Tashmë hetimet vijojnë dhe policia po punon për arrestimin e 32-vjeçarit.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb