TIRANA

Policia ka vendosur nën hetim 6 adoleshentë për dhunimin e anëtarit të LGBTIQ+ ditën e djeshme në rrugën ‘’Vëllezërit Manastirli’’.

21-vjeçari u godit nga grupi i të rinjve të cilët tashmë janë proceduar nga Policia.

Mes të rinjve, më  i madhi është S. S, 19 vjeç, një tjetër E. S., 17 vjeç,  dhe katër të tjerë D. H., L. K., E. L., T. T, nga 16 vjeç.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb