TROPOJË- Blutë e Tropojës kanë vënë në pranga një 28-­vjeçar pasi akuzohet se ka dhunuar me mjete te forta motrën e madhe. Policia bën me dije se specialistët e Seksionit Hetimit dhe Parandalimit Krimit, në komisariatin e policisë Tropojë, arrestuan në flagrancë shtetasin Ndriçim Ndrepepaj, 28­ vjeç, banues në Cërrnice, Bajram Curri.

“Arrestimi i shtetasit u bë pasi për motive të dobëta ka goditur me mjete teforta, motrën e tij shtetasen D.N, vjeçe 41, banuese në Tiranë”,­ njofton policia. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tropojë, për veprën penale “Dhuna në familje”.

(m.k/Balkaneb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: