Një 57-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se dhunoi nënën e tij. Ngjarja në fjalë është regjistruar në Sarandë më 11 tetor.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet F.M., i cili ishte shpallur në kërkim.

Materialet iu referuar Prokurorisë, për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimin e Gjykatës”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb