Policia e Beratit ka vënë në pranga një 41-vjeçari pasi akuzohet se ka dhunuar shtazërisht bashkëshorten e tij. Sipas informacioneve zyrtare, nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit N.Th., 41 vjeç, banues  në Poliçan.

Arrestimi i tij u bë pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike, duke i shkaktuar dëmtime bashkëshortes së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Dhuna në familje”.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb