Një i ri nga Kruja është arrestuar nga policia pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin Krujë, në vijim të punës për parandalimin e dhunës në familje, arrestuan në flagrancë shtetasin A. Ç., 23 vjeç, banues në Krujë.

Sakaq, në Durrës policia arrestoi një 34-vjeçar me iniciale J.H pasi u konstatua nga shërbimet e Policisë duke drejtuar motorin tip “Lonxa”, pa leje drejtimi.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb