Ish-deputetja e PD-së, Dhurata Çupi përmes profilit të saj në Facebook ka ndarë video të qytetarëve të bllokuar në kufi nga pala greke dhe të një tjetri të gjobitur, që ndonëse kërkonte të kthehej në Shqipëri në kohën e koronavirusit, autoritetet greke e kanë gjobitur me 1 mijë e 200 euro se kishte kaluar afatin e qëndrimit 3 mujor.

Sipas ish-deputetes, qytetarët duhet t’i shohin videt e më pas të gjykojnë vetë.

Çupi thotë se për qeverinë, propaganda vjen e para, ndërsa qytetarët ikin e vijnë.

STATUSI I PLOTE

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: