TIRANE – Pak ditë më parë Noizy festoi 32-vjetorin e lindjes. Në këtë të vecantë për të nuk munguan dhuratat dhe urimet e shumta, të cilat vazhdojnë edhe sot.

Me atë të një video të postuar në Instagram reperi i njohur na tregon dhuratën që ka marrë nga një vajzë misterioze. Noizy ka publikuar një video të dhuratës e cila mendohet t’i jetë bërë pikërisht nga kjo vajzë. Dhurata janë disa foto të tyre të bëra dnër vite.

Nga imazhet besojmë se vajza në fjalë është një fanse e Noizy-t, e cila ka ndjekur çdo koncert të tij dhe më pas ka realizuar edhe një foto me të.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb