Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shtyrë sot vendimin për prokurorin e Krimeve të Rënda, Anton Martini, i cili është edhe kandidat për Prokurorinë Speciale Antikorrupsion (SPAK).


“Komisioni i Pavarur i Kualifikimit njofton se, seanca e shpalljes së vendimit për subjektin e rivlerësimit, z. Anton Martini, me detyrë, prokuror pranë Prokurorisë për Krime të Rënda përcaktuar në datë 12.12.2019, ora 10:00, për shkaqe të arsyeshme nuk do të zhvillohet”, thuhet ne njoftimin e KPK-se.


(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb