Leonardo DiCaprio është duke kaluar momente fantastike nën shoqërinë e të dashurës së tij, Camila Morrone. Aktori 47-vjeçar dhe e dashura e tij 24 vjeçe, dukeshin mjaft të dashuruar teksa shfaqeshin në ishujt Karaibe. Ata shfaqen në foto të shumta duke u larë në det, por edhe duke shkëmbyer puthje të zjarrta.

Ndonëse dyshja janë në lidhje prej pesë vitesh, ata rrallëherë shihen në publik së bashku, megjithatë vazhduan të dëshmojnë se gjërat po shkonin mirë me anë të një kimie të këndshme që i karakterizonte si çift.

Dyshja shoqërohej nga një grup miqsh teksa vazhdonin pushimet pas Vitit të Ri në St. Barts, ku kanë marrë me qira jahtin Vava II të miliarderit zviceran Ernesto Bertarelli.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: