DIBËR

Koordinatori i LSI-së në Dibër Hajri Laçi e sheh tek mbështetja tek të rinjtë forcën e kësaj partie në këtë qark.

Teksa publikon fotot nga takimi, Laçi shkruan se të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim janë më të motivuar se kurrë duke e cilësuar Dibrën shtëpinë e të rinjve.

“Të rinjtë e LRI-së Dibër më të motivuar se kurrë për sfidën e 25 Prillit!
Mbështetja tek këta të rinj do ta bëjë më të lehtë rrugëtimin tonë drejt fitores.
Dibra shtëpia e të rinjve!”, shkruan Laçi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: