Digjet gjatë natës makina në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 00:30 në zonën e njohur si ish-fusha e Druve në qytetin bregdetar.

Nuk dihen deri më tani shkaqet e ngjarjes në fjalë, ndërsa policia po heton.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: