Një automjet është djegur gjatë natës në zonën e Alliasit, në Tiranë.

“BalkanWeb” mëson se nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Zjarrëvënia dyshohet se është e qëllimshme, dhe se ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: