Një automjet i Drejtorisë së Shëndetit Publik është djegur në Devoll.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb, se policia është në vendngjarje, ndërsa nga vëzhgimi paraprak dyshohet se mjeti është djegur nga shkaqe aksidentale, apo nga nxehtësia.

Ndërkohë vijon puna për verifikimin e rrethanave.

Mësohet se mjeti nuk ishte në gjendje pune, por ishte i lënë prej vitesh në oborrin e DPSH Devoll.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb