TIRANE

Një makinë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan në fshatin Dopaj. Sipas informacione ve të para dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr në automjetin tip “BMË”, që drejtohej nga shtetasja E. Ç., 21 vjeçe, banuese në Korçë.

Informacion paraprak

Rreth orës 13:00, në autostradën “Tiranë-Elbasan”, në fshatin Dopaj, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr në automjetin tip “BMW”, që drejtohej nga shtetasja E. Ç., 21 vjeçe, banuese në Korçë.
Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb