Një automjet ka marrë flakë në lagjen e spitalit në Lezhë. Bëhet me dje se ngjarja ka ndodhur pas mesnatës së mbrëmshme dhe dyshohet se është e qëllimshme.

Forcat e policisë dhe zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ku edhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Sakaq grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Flake

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: