GJIROKASTËR

Një automjet është djegur mesditën e sotme në Lazarat. Gazetarja Brikena Metaj raportoi për “BalkanWeb” se shkaqet e zjarrit nuk dihen ende, ndërsa forcat e shërbimit zjarrfikës të Gjirokastrës mbërritën në vendin e ngjarjes për të shuar flakët.

E pranishme në vend është edhe policia, teksa fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: