Një tjetër banesë është përfshirë nga flakët mbrëmhen e sotme.

Banesa në pronësi të shtetasit N.H. është përfshirë nga flakët, ndërsa dëmet janë vetëm materiale.

NJOFTIMI I POLICISE:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 30.09.2022, në Kamzë, në rrugën “Lura”, ka rënë zjarr në banesën në pronësi të shtetases N. H., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb