TIRANË- Dikur një rapsod që këndonte me çifteli sot është deputet i maxhorancës. Bëhet fjalë për deputetin e LSI-së, Ylli Shehu. Megjithëse prej kohësh parlamenti po akuzohet për inkriminim, si vend i mbushur me persona me të kaluar të errët, duket se ka edhe nga ata me një të kaluar artistike.

Ka qenë “Jeta osh qef” ajo që ka publikuar videon ku deputeti Shehu, këndon për dashurinë me një çifteli, këngë e shfaqur në programet e TVSH-së.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: