Diletta Leoota vazhdon pushimet në Turqi me të fejuarin e saj Can Yaman. Gjatë vizitës në vendlindjen e të dashurit të saj kemi parë takimin në familjen e Can, dreke më të afërmit, vizita në Stamboll, foto të mrekullueshme në barkë, por tani kemi fotot e pasionit mes Deletta Leotës dhe Can Yaman. E përjavshmja ‘Chi’ ka publikuar albumin e pushimeve turke të çiftit me puthje pasionante, shtrëngime të rrezikshme, trupa që shtrëngohen mes tyre me një show në limitet e censurës. Mendonin se ishin larg syve të njerëzve por jo…

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Pjesa më e nxehtë e love-story mes moderatores sportive italiane dhe aktorin turk zhvillohet në barkë, ku çifti përfshihet nga pasioni dhe shpërthen në puthje e përqafime të nxehta. Diletta me bikini është një seks bombë dhe është shtrirë sipër Can, që tregon muskujt, që duken edhe përpara objektivit të paparacëve. Yaman e shtrëngon rreth vetes duke vendosur duart e tij mbi të pasmet e bukuroshes. Leotta e mbulon me puthje në një pasion që rritet. Sensualiteti është në qiell dhe çifti vazhdon skenën me drita të kuqe, pa kuptuar prezencën e fotografëve. Më pas të dy zhyten në ujë duke u hedhur nga yahti. Më pas në mbrëmje një darkë me prindërit e Can Yaman, ku joshja dhe intensiteti vazhdon të jetë i fortë.

(d.xh/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb