Disa me maskë, e disa të tjerë jo. Deputetë që respektojnë distancën, e disa të tjerë që ulen pranë njëri-tjetrit.

Kjo është situata që ndodh jashtë ambienteve të Kuvendit, pak para nisjes së seancës plenre. LSA ka publikuar disa foto ku shihen ministra e ligjvënës, të shpenguar e jashtë objektivit të kameras.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Mes fotove pikante, shihet ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e shoqëruar nga kolegët në barin para Kuvendit, duke pirë dhallë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: