Roma pësoi disfatë mbrëmë ndaj Sevillias, në finalen e Europa League. Edhe pse është i dëmtuar, mbrojtësi i ekipit italian Marash Kumbulla nuk hezitoi të shkonte në Budapest, për të ndjekur nga afër ndeshjen në Puskas Arena.

Kumbulla bëri një postim në rrjetet sociale, ku shkruante pas takimit: “Përgjithmonë bashkë Roma”. 23-vjeçari ka luajtur vetëm 7 ndeshje këtë sezon, pa mundur dot të lërë gjurmë.

Whatsapp Image 2023 06 01 At 15.39.18 1

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: