Ish deputeti demokrat, Genc Pollo, e lcilësoi sot reagimin e zyrës së delegacionit të BE-së në Tiranë që mohoi të ketë biseduar me Kryeministrin Edi Rama për projektin e kanabisit mjekësor, si një distancim social të shëndetshëm nga narkoprojekti qeveritar.

“’Sqarim i dobishëm e distancim social i shëndetshëm nga narkoprojekti qeveritar. Heshtja e
@EUinAlbania
gjatë #Kanabis2016 nuk ndihmoi për Shqipërinë europiane. Shpresoj reagimi i sotëm të kthehet në linjë stabile”- shprehet z.Pollo.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb