Ronela Hajati ka ndarë një moment nga vetizolimi në këto ditë të emergjencës së koronavirusit.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet pa tualet, në variantin ujë dhe sapun, teksa ndan përjetimin e saj.

“Dita 15 në karantinë.. Sot dola në ballkon ndeza dhe fika makinën… punonte pulti, krenare!

Po mendoj ta bej dhe nga darka si veprim”, shkruan ajo,

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: