Ambasada Amerikane në Tiranë ka kujtuar Ditën e Çlirimit të Shqipërisë. Ambasada zgjedh vargjet e shkrimtarit të madh Naim Frashëri për të përçuar mesazhin te shqiptarët.

“Me këto vargje frymëzuese nga poeti i madh Naim Frashëri, ne nderojmë Ditën e Çlirimit të Shqipërisë!”, shkruan Ambasada.

128108210 10157864508585838 6249854256829084920 O
128108210 10157864508585838 6249854256829084920 O

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: