Sot ishte dita e dëshmorëve dhe kryeministri Edi Rama i ka dedikuar një video me simbolet e Policisë dhe Shqipërisë pikërisht atyre policëve që kanë rënë në krye të detyrës.

Në videon e shpërndarë nga Rama shkruhet ”I përjetshëm kujtimi për ata që dhanë jetën për Shqipërinë”, shoqëruar nga një djalë me uniformë policie dhe me flamur shqiptar tek memoriali apo tek sheshi Skënderbej.

https://www.youtube.com/watch?v=Ri2CeT6A1l8&feature=youtu.be

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: