IKMT ka nisur aksion për shembjen e banesave për propjektin e “Unazës së Madhe”. Sot është dita e ditë që IKM vijon me aksionin e saj në këtë zonë.

Gazetari Marjus Merhori tha për “BalkanWeb” se banorëve që i kanë pasur banesat me certifikatë i është dorëzuar një shkresë ku i është komunikuar se brenda një jave duhet të linin banesat e tyre.

Ndërkohë nuk dihet akoma fati i banesave që nuk janë të pajisur me një certifikatë pronësie.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: