Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka publikuar një album me foto nga festimet për Ditën e Flaurit në Pishtinë.

“Fotoalbum nga festimet me emocione të jashtëzakonshme në Prishtinë, këtë ditë të shënuar për mbarë kombin tone”, shkroi Meta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb