Dita e parë e shkollës për Charlotte të Cambridge. Edhe fëmija i dytë i princit William dhe Kate Middleton së bashku me vëllain George, ka shkuar në shkollë.

Në Thomas’s Battersea të Londrës, një nga shkollat më të mira të qytetit, princesha përveçse do studiojë, mund të mësojë të kërcejë, muzikë, teatër, not, karate dhe jo vetëm.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Si gjithmonë në hyrje të Institutit rebelja Charlotte i ka treguar gjuhën gazetareve të shumtë që i ndjekin ngado.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb